Uživatel nepřihlášen
Alovy blo(_!_)gy
RSS kanál blogu
Píše: Alphonse800 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Alovy blo(_!_)gy

TOP 10 věcí co vás zdržují od nerušeného hraní a jak si s nimi poradit

Čtvrtek 31.8.2017 21:24 - Autor: Alphonse800
To se mi líbí

TOP 10 věcí co vás zdržují od nerušeného hraní a jak si s nimi poraditVšichni jsme hráči. Milujeme hraní, baví nás, naplňuje naše životy ať už lootujeme o sto šest, projíždíme cílovou rovinkou ve svém vypiplaném bouráku, svádíme finální boss-fight v epickém rpg, nebo když naše taktické génium likviduje poslední baštu nepřátel na taktické mapě celé zeměkoule, zkrátka dosaďte si vlastní pocit uspokojení, na tom tak úplně nezáleží, co má ale tohle všechno společného je ČAS. Ano, přesně ten. Čas, o který nás okrádá sám život respektive některé elementy v našich životech, kterých se musíme okamžitě v nejlepším případě zbavit a tím ušetřit náš drahocenný čas. Zde je 10 tipů jak se vypořádat s nejčastějšími žrouty našeho času, tak čtěte rychle, ty hry se sami nedohrají!

10. Vynášení odpadků

Vypadá na první pohled jako triviálnost, ale být nucen vynést odpadky zrovna v době, kdy potřebujete být plně soustředěný, pokud jste například healer nebo taktická podpora týmu, dokáže hodně otrávit den, zvláště když si to pak za vámi dojdou vyřídit osobně vaši spoluhráči. Naštěstí pro vás, budou-ti to líný čuňata jako vy, nemáte se čeho bát. A řešení je přitom tak jednoduché. Máte doma okno? J*bňete s tím ven. Naférovku. Zbytky jídla se rozloží a obaly od pizzy brzo odfoukne vítr nebo je déšť rozmáčí. Pokud okno nemáte (což je mi vás líto) odstěhujte se k blízkosti skládky a radostně ponechte odpad tam kde je. Když se vás někdo zeptá na zápach kolem, řekněte, že to má na svědomí ta hora odpadu hned vedle.

Hodně hráčů v ulici
Hodně hráčů v ulici

9. Vyměšovaní

Určitě vám zbyly nějaké prázdné pet lahve a obaly od pizzy ne?

Ale jo, nebudeme nechutní :D Pohněte si!
Ale jo, nebudeme nechutní :D Pohněte si!

8. Vaření nebo chození do restaurací

Ztráta času. Pokud nemáte doma kuchařku či jinou osobu co by vám zajišťovala pravidelnou stravu, mějte vždy nabitý telefon a nachystané předvolby na dámejídlo.cz, Jídlomat či jiný kontakt na nejbližší stravovací zařízení ve vašem okolí a pozor, musí mít nonstop rozvoz! Takto zajistíte, že budete pravidelně živeni s minimem vynaloženého času a úsilí, třešinkou na dortu je pokud by vám někdo jídlo donesl až ke klávesnici nebo gamepadu.

Joo, pojd mi...
Joo, pojd mi...

7. Domovní zvonek

Známe to všichni. Babča z pošty, Svědci Jahodovi, teenka od vedle co roznáší letáky, hygienická inspekce, že se vám něco válí pod okny, pořád někdo zvoní! To my přeci nemáme zapotřebí a nenecháme se vůbec rozptylovat tím zjišťovat, kdo to sakra zase něco chce. Pokud očekáváte rozvozce jídla, ať vám dopředu zavolá, kdy dorazí. Preventivně odpojit, ať se každý umačká, jak chce.

Stejně vás neuslyším, marná snaha
Stejně vás neuslyším, marná snaha

6. Domácí mazlíčci

Jste vy vůbec normální? Vy si říkáte hráči a necháte si do domu nasadit takový časově náročný element? Pes? Haha. Kolikrát denně musíte venčit? Počítám, že minimálně jednou do měsíce určitě. Pryč s tím. Kočka? Největší podvod v dějinách. Pravděpodobně vás stejně nenávidí. Pryč s tím. Křeček, myš, morče, osmák? Třikrát haha. Vždyť to ani přes sluchátka neuslyším, až bude z hladu okusovat pletivo. Pryč s tím. Doufám, že jste pochopili, že domácí mazlíčci, obzvláště ti co vyžadují takovou extrémní pozornost, máte přenechat lidem s větší dávkou zodpovědnosti a hlavě času. Třeba vaše sousedka co má doma už patnáct koček, případně ten podivně vypadající chlápek s temnými kruhy pod očima a ostnatým řetězem kolem krku a rukou bude ten správný člověk, ne vy.

Už asi něco tuší...
Už asi něco tuší...

5. „Kamarádi co pořád volají“

Nico, let´s go bowling!!(GTA IV). Přesně takhle si připadám, když mě začne otravovat po telefonu nějaký známý, kamarád či rodina. „Ahoj, jak se máš?“ „Nezajdeme na pivo?“ „Zvu tě na narozeniny.“ „Co pořád děláš?“ „Tady babička a děda ti přejeme všechno nejlepší. „Slyšel jsem, že bydlíš na skládce“… hlavně na to proboha nereagujte! Koho to zajímá? Kdo se vás prosil, mě taky jsou šumák vaše problémy a starosti. Já tady hraju! Dejte zkrátka jasně najevo, kdy začíná herní sezóna, ve které si nepřejete být rušeni. A ta zpravidla začíná od začátku Ledna do konce Prosince. Ve zprávách používejte výhradně pouze krátké odpovědi jako „Něco mám“, „Nestíhám“, „Jojo“ nebo si to maximálně přečtěte a nechte to být. Sorry jako.

NO!
NO!

4. Uživatelské blogy a recenze

Každý hráč si musí dát chvíli pauzičku na vyměšovaní, doplnit si energii a to je přesně ta chvíle kouknout co je nového v herním světě na oblíbeném herním webu, zjistit co je dobrý, co je špatný, přečíst si spoustu užitečných komentářů pod články atd. Bohužel jak už to často bývá, je spousta lidí co se snaží fušovat do práce profesionálům a proto doslova parodují jejich práci, že píší recenze, komentáře, rádoby vtipné články s jediným účelem vás zmást a uvést v omyl. Blbě se to čte, nemá to žádnou informační hodnotu. Nechcete-li být napáleni těmito amatéry, vyhledávejte klíčová slova jako „Blogy“ nebo „našich“ občas i „čtenářů“. Cílem je využít svou pauzu pro příjem kvalitních, ověřených a stoprocentně pravdivých informací, ne balastu co si někdo vycucal z prstu.

Jeden z mnoha
Jeden z mnoha

3. Kouření

Mám ověřenou informaci z Ministerstva pro vodohospodářsví, že zákon o zákazu kouření v restauracích nevznikl z důvodu, aby nějaký snob nedostal kašlíček, když si vedle nějaký Semuel zapálí, ale proto, aby dostal kuřáky hráče zpět ke hraní do svých obýváků a pokojů. Bohužel snaha legislativy nebyla tak úplně pochopena, protože spousta kuřáků hráčů stále vstává od PC či konzole a sami sebe okrádají o čas. Když už fakt musíte a nemůžete bez toho žít, hulte u toho. Kuřte a pařte jako by to bylo naposledy ve vašem životě. Ať vám popel vlaje ve větru stolního větráku a cítíte tu úlevu a tu svobodu volby a až to všechno skončí, řekněte si, stálo to za to. Nebo vůbec nekuřte!

Liga hráčů vyslala do ulic poučit zbývající hráče-kuřáky
Liga hráčů vyslala do ulic poučit zbývající hráče-kuřáky

2. Přítelkyně nebo manželka

Máte ji. Respekt.  Ale toho strašně zabitéééééééééééééého času. Výlety, nákupy, obědy, večere, dovolené, návštěva rodičů, rekonstrukce, tapety, nábytek, povídat si….to taky zabere hodně času a já nevím co ještě. Přiznejte si to. Vy víte, kam vás vaše srdce táhne, že. Nenalhávejte si, že to bude jiné. Nebude to žádné šťastné až do smrti, maximálně v klinické smrti až do smrti. Řekněte jí: „ Promiň zlato, ale tenhle kvartýr není pro tebe a mojí mašinu dost veliký, ale můžeme zůstat přáteli, pokud máš profil na PSN“.

Jako vážně?
Jako vážně?

1. Škola a práce

Jasně, chápu, tomu se nikdo z nás nevyhneme, pokud jsme se nenarodili jako děti narkobaronů nebo z čista jasna nepřišel dopis o tragické smrti našeho vzdáleného a zámožného příbuzného. Prachy jsou potřeba. Ale opět, používat hlavu. Ne že budete tajtrdlíkovat ve škole do 28 let, cestovat si, pak nastoupíte jako nějaký manager (fuj) nevím kam, to už rovnou smažte svůj profil a vybodněte se na to. Když už mermomocí chcete na školu, vybírejte takovou, kde se nebude muset moc snažit a kde vám zatleskají už jenom proto, že splníte jakžtakž povinnou docházku. Až tohle bude úspěšně za vámi, je na řadě vaše zaměstnání, nejlépe z domova. Kupříkladu online sázení je skvělá profese a vše můžete sledovat jedním okem na druhém monitoru. Chcete-li spojit příjemné s užitečným, zkuste třeba kariéru youtubera, nebude to asi pro každého, ale pokud si myslíte, že zrovna váš xicht a divná mluva zaujme diváky, s chutí do toho. Pointa je neskuhrat na nedostatek času hrát a na druhou straně druhé mít pětistovku na nájem pro rodiče nebo sehnat elektrifikovaný flek v blízkosti skládky.

Dream Job
Dream Job

Věřím, že se každý z vás si vezme některé rady k srdci, protože my hráči musíme držet pospolu a jak toho nejlépe dosáhnout, než když na sebe budeme mít více času. Mějte se a uvidíme se online.

Tisk
Hodnocení:
( 8.4 / 10 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku TOP 10 věcí co vás zdržují od nerušeného hraní a jak si s nimi poradit
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus   2x   :-D Sakra, zrovna mám problém s 2. bodem a tak trochu i s 1. bodem. :-) S prací je to ok, ale jak zahnat tu práci kolem baráku? A jak zahnat správně ženu, když mi řekne "Nebudu ti zakazovat počítač to ne. " a pak dodá "Cože? ! Ty si chceš hrát celý večer? ! " :-DVirusvirus7406    12.9.2017 18:55 Virus

:-D Sakra, zrovna mám problém s 2. bodem a tak trochu i s 1. bodem. :-) S prací je to ok, ale jak zahnat tu práci kolem baráku? A jak zahnat správně ženu, když mi řekne "Nebudu ti zakazovat počítač to ne. " a pak dodá "Cože? ! Ty si chceš hrát celý večer? ! " :-D

Playman   1x   Tohle mě hodně pobavilo! :-DPlaymanplayman62    5.9.2017 22:17 Playman

Tohle mě hodně pobavilo! :-D

rawneox   1x   Supr, jdu si teda smazat účty :D :thumbup:rawneoxrawneox17681    2.9.2017 04:06 rawneox

Supr, jdu si teda smazat účty :D :thumbup:

Groo   1x   Díky moc, fakt hodně pobavilo! :thumbup:Groogroo29858    31.8.2017 23:39 Groo

Díky moc, fakt hodně pobavilo! :thumbup:

O autorovi blogu

Alphonse800
Alphonse800
Muž, 26 let, Jesenice (Praha)

↑↑Mám zde svůj blog na Zing.cz - NAVŠTIVTE↑↑

Najdete mě na Steamu:

Najdete mě též na PSN:

Moje PC sestava:

MB   → MSI P55-GD65 socket 1156
GPU → NVIDIA GTX 680 Twin Frozr II 2GB

CPU → Intel Core-i5 750 2.8 GHz přetaktováné 3.6GHz
RAM → 8 GB DDR3 1600 MHz
HDD → OCZ Vertex 3 - 120GB pro OS
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB pro data
Zdroj → Enermax PRO 82+ 625W
Monitor  → Dell UltraSharp U2412M - LED monitor 24"

Založit herní BLOG