Uživatel nepřihlášen
Alovy blo(_!_)gy
RSS kanál blogu
Píše: Alphonse800 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Alovy blo(_!_)gy

Zlé holky z obrazovky - část 2

Úterý 11.11.2014 19:21 - Autor: Alphonse800
To se mi líbí

Zlé holky z obrazovky - část 2Zdravím Vás opět po delší době, konečně jsem se dokončil druhé pokračování videoherních záporaček, jak jsem před časem slíbil. Bavte se, komentujte, lajkujte.

Barbara Jagger - Alan Wake

Pětadvacetiletá Barbara žila se svým přítelem Thomasem Zanem v městečku Bright Falls až do osudové nehody v roce 1970, kdy spadla z mola a utonula v Cauldronském jezeře. Její tělo pohltila temná energie skrytá na dně jezera. Tom se jí pokusil napsáním básně přivést zpět k životu, což se povedlo jen napůl. Barbara byla ovládnuta temnou energií a rozhodně nepřipomínala jeho bývalou lásku, proto se jí Tom pokusil zabít tím, že jí nejprve vyřízl srdce a poté za pomocí skafandru dopravil zpět její tělo na dno jezera. Tom během svého konání zemřel, ale podařilo se mu temnotu vrátit zpět do hlubin. Bohužel podobný osud potkal i Alana Waka a jeho manželku Alice, kdy Alice spadne stejně jako Barbara z mola a temná energie stále v podobě utonulé, ale už starší Barbary donutí Alana napsat příběh, ve které temnota postupně přebírá kontrolu nad vším za příslibem navrácení ztracené Alice zpět.

Wake up Alan, wake up!
Wake up Alan, wake up!

Sarah Louise Kerrigan - Starcraft

Původně agentka (Ghost) Terranské Konfederace a později velitelka odbojového hnutí SOK (Sons of Korhal), které během Zergské invaze využilo příležitosti ke svému vzestupu a zničení Konfederace. Vůdcem této organizace je Arcturus Mengsk který vyšle Kerrigenovou na speciální misi do New Gettysburgu zamořeného Zergy, kde ji však během ústupu zradí a nechá samotnou na pospas nepřátelům. Zergové Sarah zajmou a přetvoří ve zmutovanou bytost, která se později stane jejich vládkyní tvz. Qeen of Blades bojující proti svým bývalým spojencům a přátelům. Historie této postavy je tak dlouhá a spletitá, že by vydala na několik stránek A4, proto pokud vás zaujala, doporučuji vyhledat fanouškovské weby, kde se dozvíte vše do nejmenších podrobností.

Queen of Blades
Queen of Blades

Gale Revas - The Chronicles of Riddick: Assasult on Dark Athena

Brutální kapitánka vesmírné lodi Dark Athena původně Locustus, než na ní vyvolala vzpouru a název změnila. Ona a její posádka korzují vesmírem a přepadávají ostatní lodě, zásoby si ponechají a posádku většinou zabije nebo je nechá přetrasformovat na drony. Svou pozici a loajalitu posádky si udržuje zajímavým způsobem a to tak, že když splní to, co požaduje, dovolí jim mít s ní sex. Není jí to však nic platné, když se na její lodi objeví černý pasažér, její starý známý Riddick, což pro ní bude mít fatální důsledky.

Fešanda....ne
Fešanda....ne

BB Corps (Beauty and the Beast Unit) - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Pravděpodobně jediná hra, kde nalezte tolik záporaček na jednom blu-ray disku. A pravděpodobně jedny z nejvíce diskutabilních. Jedná se o ženy, které si prošly útrapami válek, až se u nich projevil post-traumatický syndrom. Poté byly naočkovány nanostroji (nanomachines), které utlumují bolest, bystří smysli a hlavně utlumují emoce, což z nich samo o sobě udělalo bezmyšlenkovité stroje na zabíjení. Pro každou ze čtveřice "bestií" byl vytvořen speciální oblek, pro využití v různých bojových situacích s různými (i psychickými) schopnostmi a dány pod plnou kontrolu Liquida Ocelota. Postava překupníka se zbraněmi Drebina popisuje během hraní Snakovi historické pozadí členek BB Corps, kdy si v podstatě uvědomíte, že ony samy jsou v podstatě jenom zneužité oběti války ve prospěch svých pánů, v tomto případě Liquida.

Smrtící kvarteto
Smrtící kvarteto
Screaming Mantis
Screaming Mantis
Raging Raven
Raging Raven
Laughing Octopus
Laughing Octopus
Crying Wolf
Crying Wolf

Mona Sax - Max Payne 2

Mona je nájemná vražedkyně působící na území města New York. S hlavním hrdinou Maxem Paynem tvoří podivnou dvojici navzájem si nedůvěřujících spojenců, z nichž každý sleduje lehce odlišné cíle. V hratelné pasáži se dokonce chopíte postavy samotné Mony a jdete zachránit Maxe z hořící budovy. Na konci kampaně Mona odhalí svoje skutečné city k Maxovi, když nedokáže stisknout spoušť pistole a dokončit tak svůj kontrakt. Jak už to tak bývá, je však záhy střelena do zad hlavním záporákem Vladimírem Lemem a umírá. Ten kdo z vás hru dohrál na nejtěžší obtížnost, se mohl dočkat alternativního konce, kde Mona přežije.

Max a Mona na sebe rádi míří...
Max a Mona na sebe rádi míří...
...jako bych to neříkal
...jako bych to neříkal

Matriarcha Benezia - Mass Effect

Benezia je mocná asarijská biotička a zároveň matkou Liary, jedné z hlavních postav celé trilogie. Nějakým způsobem odhalí Sarenovy plány na pomoc Reaperům a rozhodne se ho dostat z jejich vlivu, než jim sama nakonec propadne. Na planetě Noveria financuje program na znovu-obnovení vyhubené rasy Rachni, která by Reaperům posloužila během invaze. Rachni se však pod vlivem své královny vzbouří a Benezia se vydá na Noverii věci urovnat. V tu dobu na planetu zavítá i velitel Shepard a jeho posádka, kde konfrontuje Benezii, která je už plně indoktrinována Reapery a na následky svých zranění z boje umírá.

Saren a Benezia
Saren a Benezia

Philippa Eilhart - Zaklínač 2

Je půvabná čarodějka a bývalá rádkyně krále Vizimira II. Je známa pro svou lesbickou orientaci a celkovou nepředvídatelnost. V Zaklínači 2: Vrahové Králů stojí po boku povstalců s jejich charizmatickou vůdkyní Saskií a velitelem Scoia´tael Iorvethem pro králi Henseltovi. Poté co je Saskia otrávena neznámým jedem, právě Philippa pověří Geralta, aby našel potřebné ingredience na tvorbu protijedu. Poté však Philippa odhalí svou pravou tvář, když vyjde najevo, že skutečným záměrem bylo využít Saskii a jejího "malého" tajemství na velkém srazu čarodějů v Loc Muinne. Poté je zatčena, mučena a jako bonus jí vydloubnou obě oči. Její další osud je pak pouze na hráčových rozhodnutích.

Philippa...
Philippa...
...a její výchovné metody
...a její výchovné metody

Yelena Fedorova - Deus Ex: Human Revolution

Členka polovojenské organizace Tyrants a majitelka nemalého počtu augmentací. Ty jí dodávají rychlost, přesnost, možnost se zneviditelnit a to celé okořeněné o výbušný systém Typhoon. Účastní se útoku na společnost Safir Industries, kde povraždí značné množství ochranky a vědeckého týmu. Než se s ní Adam Jensen utká tváří v tvář, uplyne nějaká ta doba, než si proklestí cestu skrze její "kolegy" z Tyrants.

Takhle to dopadá když se slečna neumí líčit.
Takhle to dopadá když se slečna neumí líčit.

Díky moc za přečtení, snad se Vám článek líbil, napište mi tipy na případné pokračování protože mě už další záporačky moc nenapadají. Můžete zanechat palec, to vždycky potěší a zase někdy u dalšího článku.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Zlé holky z obrazovky - část 2
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ma4zu6    Dobře napsaný :thumbup: . A samozřejmě nejlepší Kerrigan :lol:Ma4zu6ma4zu66141    17.12.2014 14:10 Ma4zu6

Dobře napsaný :thumbup: . A samozřejmě nejlepší Kerrigan :lol:

rawneox   1x   Semuel: spíš ji asi narvu do krabice at na to nemusim koukat :Drawneoxrawneox17681    12.11.2014 23:02 rawneox

Semuel: spíš ji asi narvu do krabice at na to nemusim koukat :D

Semuel   1x   rawneox: Jo znáš tak jí zabal dej na ní pěknou mašličku a pošli mi jí :D ;-)Semuelsemuel7507    12.11.2014 22:49 Semuel

rawneox: Jo znáš tak jí zabal dej na ní pěknou mašličku a pošli mi jí :D ;-)

Raiden-CZ    HALF-LIFEBLAZEN: osobně se mi líbí na Starcraftu jen ten příběh :DRaiden-CZraiden-cz28967    12.11.2014 17:50 Raiden-CZ

HALF-LIFEBLAZEN: osobně se mi líbí na Starcraftu jen ten příběh :D

CzechNeverEnd    No abych se přiznal, tak jsem ani jednu z těch her nehrál, ale pěknej článek :) :thumbup: . Ale na můj vkus jsou to trochu moc velký zrůdy :DCzechNeverEndczechneverend21707    11.11.2014 21:30 CzechNeverEnd

No abych se přiznal, tak jsem ani jednu z těch her nehrál, ale pěknej článek :) :thumbup: . Ale na můj vkus jsou to trochu moc velký zrůdy :D

rawneox   2x   Pěkný čtení a pěkný normální holky - klasika :D :thumbup:

Semuel: :-D jednu takovou znám :-D
rawneoxrawneox17681
    11.11.2014 20:10
rawneox

Pěkný čtení a pěkný normální holky - klasika :D :thumbup:

Semuel: :-D jednu takovou znám :-D

HALF-LIFEBLAZEN   3x   Alphy opět nezklamal rychle stručně a jasně že už uvažuji o Riddicka :D. K té Kerrigan aby hráči nemuseli hledat něco doplním.

SPOILER: Jak Alphy zmínil poté co ji Mengs zanechal napospas a Zergové z ní udělali otrokyni tak poslouchala nejmocnější bytost pod jménem Overmind kterého si prastará rasa Xel'naga vytvořila a kterého jeden z prastarých pod jmenem Amon vložil Overmindovi příkaz napadat a asimilovat vše živé kolem sebe a protože v Kerrigan Overmind viděl potencial díky její psionických schopností z projektu Ghost, tak z ní udělal Quen od Blades a protože měl v sobě tvz. Amonovo prokletí tak Amonův vliv se přenesl i na ní a proto hlavně v datadisku Brood War kdy Overmind zemřel byla takovou záporačkou jakou bych od roztomilé holčiny nikdy neřekl, protože se Celebroidi shlukovali aby vznikl nový Overmind tak Kerriganová potřebovala spojence z Terranů a Protossů aby zničila jak Overmind tak i UPD a jakmile toho dosáhla vrazila jim kudlu do zad a mnoho jejích spojenců zemřelo, stále totíž neodpustila Mengskovi tu zradu a Raynor který ji miloval prohlásil že ji jednou zabije.
Naštěstí ve Starcraft 2 Wings of Liberty našel Xel'naga artefakt který ji zbavil nejen zmutovaného těla ale osvobodil ji i z Amonova vlivu takže se opět stala tou hodnou dívčinou jenže Mengs ji chtěl vidět mrtvou i tak a přepadl výzkumný ústav a zatkl Raynora kterého údajně (samozřejmě že lhal) popravil což ji dalo impuls k pomstě a protože měla zbytky schopností ovládat Zergy tak se k nima vrátila a využila je k proniknutí obrany.
Poté ji Zeratul překvapivě po tom všem co ho kdysi zradila podle proroctví doporučil aby se vypravila do Zerusu domova primárních Zergů a získala Esence které bude potřebovat pro budoucí válku a dokonce sama dobrovolně se opět nechala změnit se ale tentokrát na Primal Queen of Blades takže je i tak sama sebou bez Amonova vlivu takže až úplně záporačkou už není a nebo bude? Uvidíme co nám ukáže Legacy of Void. KONEC SPOILERU.

No vidím pěkný sloh jsem napsal aspoň bude Alphy šťastný za velký komentář.
HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617
    11.11.2014 19:54
HALF-LIFEBLAZEN

Alphy opět nezklamal rychle stručně a jasně že už uvažuji o Riddicka :D. K té Kerrigan aby hráči nemuseli hledat něco doplním.

SPOILER: Jak Alphy zmínil poté co ji Mengs zanechal napospas a Zergové z ní udělali otrokyni tak poslouchala nejmocnější bytost pod jménem Overmind kterého si prastará rasa Xel'naga vytvořila a kterého jeden z prastarých pod jmenem Amon vložil Overmindovi příkaz napadat a asimilovat vše živé kolem sebe a protože v Kerrigan Overmind viděl potencial díky její psionických schopností z projektu Ghost, tak z ní udělal Quen od Blades a protože měl v sobě tvz. Amonovo prokletí tak Amonův vliv se přenesl i na ní a proto hlavně v datadisku Brood War kdy Overmind zemřel byla takovou záporačkou jakou bych od roztomilé holčiny nikdy neřekl, protože se Celebroidi shlukovali aby vznikl nový Overmind tak Kerriganová potřebovala spojence z Terranů a Protossů aby zničila jak Overmind tak i UPD a jakmile toho dosáhla vrazila jim kudlu do zad a mnoho jejích spojenců zemřelo, stále totíž neodpustila Mengskovi tu zradu a Raynor který ji miloval prohlásil že ji jednou zabije.
Naštěstí ve Starcraft 2 Wings of Liberty našel Xel'naga artefakt který ji zbavil nejen zmutovaného těla ale osvobodil ji i z Amonova vlivu takže se opět stala tou hodnou dívčinou jenže Mengs ji chtěl vidět mrtvou i tak a přepadl výzkumný ústav a zatkl Raynora kterého údajně (samozřejmě že lhal) popravil což ji dalo impuls k pomstě a protože měla zbytky schopností ovládat Zergy tak se k nima vrátila a využila je k proniknutí obrany.
Poté ji Zeratul překvapivě po tom všem co ho kdysi zradila podle proroctví doporučil aby se vypravila do Zerusu domova primárních Zergů a získala Esence které bude potřebovat pro budoucí válku a dokonce sama dobrovolně se opět nechala změnit se ale tentokrát na Primal Queen of Blades takže je i tak sama sebou bez Amonova vlivu takže až úplně záporačkou už není a nebo bude? Uvidíme co nám ukáže Legacy of Void. KONEC SPOILERU.

No vidím pěkný sloh jsem napsal aspoň bude Alphy šťastný za velký komentář.

Semuel   2x   Pěkný článek.... kdyby se u tebe stavila Laughing Octopus tak jí dej moje tel. číslo a pošli jí ke mě :DSemuelsemuel7507    11.11.2014 19:39 Semuel

Pěkný článek.... kdyby se u tebe stavila Laughing Octopus tak jí dej moje tel. číslo a pošli jí ke mě :D

O autorovi blogu

Alphonse800
Alphonse800
Muž, 26 let, Jesenice (Praha)

↑↑Mám zde svůj blog na Zing.cz - NAVŠTIVTE↑↑

Najdete mě na Steamu:

Najdete mě též na PSN:

Moje PC sestava:

MB   → MSI P55-GD65 socket 1156
GPU → NVIDIA GTX 680 Twin Frozr II 2GB

CPU → Intel Core-i5 750 2.8 GHz přetaktováné 3.6GHz
RAM → 8 GB DDR3 1600 MHz
HDD → OCZ Vertex 3 - 120GB pro OS
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB pro data
Zdroj → Enermax PRO 82+ 625W
Monitor  → Dell UltraSharp U2412M - LED monitor 24"

Založit herní BLOG