Uživatel nepřihlášen
Alovy blo(_!_)gy
RSS kanál blogu
Píše: Alphonse800 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Alovy blo(_!_)gy

Zlé holky z obrazovky - část 1

Sobota 23.8.2014 00:22 - Autor: Alphonse800

Zlé holky z obrazovky - část 1Zdravím všechny, po delší době jsem si pro Vás připravil kratší článek na téma herních záporaček. Letní herní sucho nám pomalu končí a než nás zaplaví smršť nových titulů, proč si skrze pár (ne)příjemných  obrázků a menšího infa nepřipoměnou nějakou tu herní legendu.

Lara´s Doppelganger - Tomb Raider série

Doppelganger je zlá kopie Lary Croft, z nichž nejznámější je její poslední "verze" z Tomb Raider Underworld z roku 2008. Je velmi těžké ji zabít, neboť dokáže perfektně napodobovat lařina bojová komba a útok konvenčními zbraněmi může zabít i jí samotnou. Doppelganger byl stvořen Jacquelinou Natla a Amandou Evert, úhlavními nepřítelkyněmi Lary. V DLC kampani nazvaný Lara´s Shadow jste si mohli za tuto zlou kopii dokonce zahrát.

Evoluce je evoluce :)
Evoluce je evoluce :)
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte

Judith Mossman - Half Life série

Byť je role této dámy stále velkým otazníkem, její odporná zrada způsobila chycení Gordona Freemana, Alyx a jejího otce Eliho silami Combine. Přestože svého jednání posléze lituje a pomůže vám v útěku, nemůže zastřít fakt, že málem zničila veškeré naděje odboje. Poprvé se s ní potkáte v Half Life 2 v laboratorním komplexu Black Mesa East. Poslední zmínku o ní naleznete ve videozáznamu Combine někde z Arktidy.

Zrádkyně či hrdinka jednací na vlastní pěst?
Zrádkyně či hrdinka jednací na vlastní pěst?

Helga Von Bulow - Return to Castle Wolfenstein

Nacisté jsou špatní. Ale šílené nacistky ještě horší. Členka paranormální divize SS a velitelka elitního ženského komanda. Byť její stoupenkyně splňují ideál árijské nadřazenosti, blond vlasy, výrazně červené rty a upnuté kožené kalhoty, jí samotnou více než zevnějšek zajímá jak pomocí okultismu ovládnout svět ve prospěch Třetí říše. Netřeba dodávat, že její ctižádostivost se jí stane brzo osudná, ještě předtím, než se na scénu dostaví B.J. Blazkowicz. To co z této sympatické korpulentní dámy zbude, si můžete prohlédnout po porážce bosse úrovně.

Helgu nebrat...
Helgu nebrat...
...to je lepší
...to je lepší

Alma - F.E.A.R série

Tato dívka to neměla nikdy lehké. Poté co se u ní projevilo psychické nadání, si z ní její vlastní otec Harlan Wade a společnost Armacham, udělal pokusného králíka. Před svou smrtí byla dvakrát uměle oplodněna a z jejího lůna se zrodili dvě hlavní postavy Point Man a Paxton Fattel. Právě mezi Almou a Fattelem vzniklo zvláštní psychické spojení, kterého později využila ke své krvavé pomstě. Postava Almy se nachází ve dvou formách a to malé holčičky (která vás pravděpodobně pořádně postrašila na žebříku) a dospělé ženy, každá z nich zobrazující dvě časové dimenze ve kterých posmrtně žije. Všichni hlavní hrdinové napříč všemi díly pociťují silné halucinace a zrakové klamy při setkání s touto pravděpodobně nejzáhadnější a zároveň nejbrutálnější ženskou záporačkou.

Tati, půjdeme do cukrárny? Eehh...radši jo.
Tati, půjdeme do cukrárny? Eehh...radši jo.
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte

Elexis Sinclaire - SiN série

Ředitelka zlé korporace SinTEK a hlavní nemesis hlavního hrdiny Johna R. Blada. Tato opět správně obdařená dáma se snaží pomocí chemikálie U4 vyšlechtit pokročilou lidskou rasu a navíc má prsty v aktivitách organizovaného zločinu. Svojí největší slávu si odbyla ve hře SiN Episodes: Emergence poháněná legendárním Source enginem z Half Life 2. Pamětníci si jistě pamatují na její křivky při scéně v jezírku, což Elexis kdysi přiřklo titul jako sexuálně nejvyzývavější video-herní postava.

Teď už víte proč
Teď už víte proč

Citra - Far Cry 3

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Tato exotická kráska je totiž sestrou hlavního záporáka Vasse, a byť se po celou dobu zdá být na vaší straně, opak je pravdou. Pro její touhu zplodit budoucího dědice kmene a velkého válečníka, je ochotna jít i přes mrtvoly. A to přes mrtvoly vašich přátel a posléze i tu vaši, pokud nedokážete udržet "nádobíčko" v kalhotách. Je sexy, ale bacha ní.

Dovolená za exotikou může být příjemná, ale ne vždy bez následků
Dovolená za exotikou může být příjemná, ale ne vždy bez následků

Catalina - Grand Theft Auto III /Grand Theft Auto: San Andreas

Kolumbijsko-mexická míšenka se sklony k násilí a sadomasochistickým sexuálním praktikám. Poprvé se s ní setkáte v legendárním Grand Theft Auto III už během úvodní animace, kdy hlavnímu hrdinovi dá kopačky pomocí hlavně pistole. Dotáhne to až na šéfku kolumbijského gangu terorizující Liberty City. Znovu se s ní setkáte v Grand Theft Auto San Andreas v kůži Carla Johnsona. Zde sledujete její začátky zločinecké kariéry, kdy Carla po pár loupežích a sexuálních radovánkách za doprovodu pout a bičíku pošle k vodě. Jejího nového přítele (Claude Speed - hrdina GTA3) však rozchod bude bolet daleko více a Catalinu mnohem, mnohem více....

Catalina model GTA3
Catalina model GTA3
Catalina model San Andreas
Catalina model San Andreas

Excella Gionne - Resident Evil 5

Občas nestačí být bohatá, správně obdařená, výkonná ředitelka mezinárodní farmaceutické společnosti. K tomu být spokojená žena, potřebujete mít po boku šíleného společníka jakým je Albert Wesker, armádu vojáků nakažených pokročilým druhem parazita Las Plagas a příslib, být budoucí královnou nového světového řádu. Přestože navenek působí poměrně sebevědomě a že ví, co dělá, dopadne jako milióny ostatních naivních žen, které uvěřili hezkým řečičkám grázla. Tedy špatně.

Vést hovor s touto dámou musí být celkem oříšek :)
Vést hovor s touto dámou musí být celkem oříšek :)
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte

Harleq Quinn - Batman univerzum

Ze slušné doktorky k šílené femme fatale legendárního arci-zločince Jokera. Asi tak by se dala charakterizovat žena, která podlehla šarmu tohoto génia zla a následně mu pomohla v jeho útěku z vězení. Kromě komiksového ztvárnění se do obecnějšího podvědomí hráčů dostala díly Arkhamské sérii od studia Rocksteady, kdy už jako ostřílená Jockerova pravá ruka, plní příkazy pro rozsévání chaosu v Gothamu. Svůj charakteristický komiksový červeno-černý outfit s bílými bambulkami na hlavě nahradila odvážnějším kostýmem zdravotní sestřičky asi jako vzpomínku na své bývalé povolání (?). Do brutality si rozhodně nezadá se svými pánskými protějšky a inteligenčně na tom také není zrovna nejlépe. Přestože Jockerovi plní vše co mu na očích vidí, často dostane od svého guru za odměnu kudlou do zad.

Podobnou doktorku jistě neznáte (model Arkham City)
Podobnou doktorku jistě neznáte (model Arkham City)
Harleq Quinn model Arkham Asylum
Harleq Quinn model Arkham Asylum

Pokračování příště?

-

-

Díky za přečtení, pokud se vám článek líbil zanechte palec a samozřejmně nějaký komentář či připomínku. Pokud bude větší ohlas, udělám pokračování, protože herních záporaček se jistě najde více než dost a pokud se Vaše favoritka nedostala do tohoto seznamu, napiště si o ní do komentářů :) .

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Zlé holky z obrazovky - část 1
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Alphonse800   2x   Děkuji všem za podporu a za to, že se Vám článek líbil. Už jsem sesbíral nějaké tipy na další pokračování, takže se rozhodně máte na co těšit. :-) ;-)Alphonse800alphonse8007485    27.8.2014 22:00 Alphonse800

Děkuji všem za podporu a za to, že se Vám článek líbil. Už jsem sesbíral nějaké tipy na další pokračování, takže se rozhodně máte na co těšit. :-) ;-)

Semuel   1x   Chce to pokračování jinak ti na skypu nedám pokoj :D A doufám že nezapomeneš na Jihl Nabaat !Semuelsemuel7507    27.8.2014 18:58 Semuel

Chce to pokračování jinak ti na skypu nedám pokoj :D A doufám že nezapomeneš na Jihl Nabaat !Komentář byl autorem naposledy upraven 27.8.2014 19:04

Původní verze před úpravami:Chce to pokračování jinak ti na skypu nedám pokoj :D

Petras    Citro pojd ke mne :D Jinak dobrý článek :-)Petraspetras12215    27.8.2014 18:03 Petras

Citro pojd ke mne :D Jinak dobrý článek :-)

Halalí   1x   a co Aria T'Loak z ME3, snad příště. A ještě BloodRayne... Hezký článek, už se nemůžu dočkat pokračování
PS ještě Tanya nebo Natasha z Red Alertu (i když to nejsou vyloženě záporačky a zlé holky, ale hezké jsou obě)
Halalíhalali26782
    26.8.2014 18:44
Halalí

a co Aria T'Loak z ME3, snad příště. A ještě BloodRayne... Hezký článek, už se nemůžu dočkat pokračování
PS ještě Tanya nebo Natasha z Red Alertu (i když to nejsou vyloženě záporačky a zlé holky, ale hezké jsou obě)Komentář byl autorem naposledy upraven 26.8.2014 18:50

Původní verze před úpravami:a co Aria T'Loak z ME3, snad příště. A ještě BloodRayne... Hezký článek, už se nemůžu dočkat pokračování

SamFisher   1x   pěknej článek :thumbup:SamFishersamfisher16017    26.8.2014 15:30 SamFisher

pěknej článek :thumbup:

Malasnikov   1x   Hezkej clanek. Krasne jsem si zavzpominal na setkani s temahle slecnama. Az na SiN jsem vsechny hry hral, takze je vsechny znam. Pokud bych mel vybrat ty nejlepsi z techto anti-hrdinek tak to bude urcite Alma, ze ktere dostavam infarkt jenom si na ni vzpomenu (s tim zebrikem si to vychytal...to byl heart-attack jak hovado xD) . Pak Catalina ktera dokazala vzdycky pekne nasrat...proste spravna potvora ktere mate chut dat pres drzku i presto ze je to holka. No a Excella ktera nevypada az tak nebezpecne jenom do te doby nez ji Wesker pichne injekci a tak trosku ji upravi.
Do dalsi casti clanku, kterej doufam ze napises, ti doporucuju Kendru Daniels z Dead Space, ktera je jeste neco horsiho nez zaporacka...a to zradkyne.

Brokarek: Pletes si hry. Hlavni hrdinka Beyond Two Souls je Jodie. Ellie je z The Last of Us.
Malasnikovmalasnikov16453
    26.8.2014 15:16
Malasnikov

Hezkej clanek. Krasne jsem si zavzpominal na setkani s temahle slecnama. Az na SiN jsem vsechny hry hral, takze je vsechny znam. Pokud bych mel vybrat ty nejlepsi z techto anti-hrdinek tak to bude urcite Alma, ze ktere dostavam infarkt jenom si na ni vzpomenu (s tim zebrikem si to vychytal...to byl heart-attack jak hovado xD) . Pak Catalina ktera dokazala vzdycky pekne nasrat...proste spravna potvora ktere mate chut dat pres drzku i presto ze je to holka. No a Excella ktera nevypada az tak nebezpecne jenom do te doby nez ji Wesker pichne injekci a tak trosku ji upravi.
Do dalsi casti clanku, kterej doufam ze napises, ti doporucuju Kendru Daniels z Dead Space, ktera je jeste neco horsiho nez zaporacka...a to zradkyne.

Brokarek: Pletes si hry. Hlavni hrdinka Beyond Two Souls je Jodie. Ellie je z The Last of Us.

neilz    Je to skoda ze SiN nemel dalsi serie, byla do paradni hraneilzneilz19931    26.8.2014 14:43 neilz

Je to skoda ze SiN nemel dalsi serie, byla do paradni hra

Soviet Princess   2x   Tak mojí favoritkou ze zmíněných je Harley, je tak hezky roztomile šílená, a konec s Citrou mě překvapil i když sem ho zvolila jen kvůli tomu že přítelkyně hl. hrdiny mi byla silně nesympatická, tak sem se jí chtěla zbavit :D
A o zlý Laře sem ani nevěděla i když je pravda že já hrála jen restart, někdy si budu muset zahrát i starší TR
Soviet Princesssoviet-princess29978
    26.8.2014 14:25
Soviet Princess

Tak mojí favoritkou ze zmíněných je Harley, je tak hezky roztomile šílená, a konec s Citrou mě překvapil i když sem ho zvolila jen kvůli tomu že přítelkyně hl. hrdiny mi byla silně nesympatická, tak sem se jí chtěla zbavit :D
A o zlý Laře sem ani nevěděla i když je pravda že já hrála jen restart, někdy si budu muset zahrát i starší TRKomentář byl autorem naposledy upraven 26.8.2014 14:37

Původní verze před úpravami:Tak mojí favoritkou ze zmíněných je Harley, je tak hezky roztomile šílená, a konec Citrou mě překvapil i když sem ho zvolila jen kvůli tomu že přítelkyně hl. hrdiny my byla silně nesympatická, tak sem se jí chtěla zbavit :D
A o zlý Laře sem ani nevěděla i když je pravda že já hrála jen restart, někdy si budu muset zahrát i starší TR

Neznamy    Tady je nahá scénka s Elexis Sinclaire, kdyby se chtěl někdo podívat : p
odkaz ]
Jinak Citra z FC3 mi hodně připomíná rapperku Cassie. Že by její postavu udělali podle ní? :-)
odkaz ]
Neznamyneznamy29140
    26.8.2014 13:32
Neznamy

Tady je nahá scénka s Elexis Sinclaire, kdyby se chtěl někdo podívat : p
odkaz ]
Jinak Citra z FC3 mi hodně připomíná rapperku Cassie. Že by její postavu udělali podle ní? :-)
odkaz ]Komentář byl autorem naposledy upraven 26.8.2014 13:37

Původní verze před úpravami:Tady je ta scénka s Elexis Sinclaire, kdyby se chtěl někdo podívat : p
odkaz ]
Jinak Citra z FC3 mi hodně připomíná rapperku Cassie. Že by její postavu udělali podle ní? :-)
odkaz ]

Dotard    Zaporacky ci porno herecky?Dotarddotard5260    26.8.2014 13:21 Dotard

Zaporacky ci porno herecky?

JamesRodriguez1   1x   Skvělý a nápaditý článek :thumbup:JamesRodriguez1jamesrodriguez129652    26.8.2014 13:08 JamesRodriguez1

Skvělý a nápaditý článek :thumbup:

Ice Golem    Super článek. Příště třeba Meredith z DA 2 ? :) Záporáci, co si myslí, že konají dobro jsou nejlepší :)Ice Golemice-golem9641    26.8.2014 13:04 Ice Golem

Super článek. Příště třeba Meredith z DA 2 ? :) Záporáci, co si myslí, že konají dobro jsou nejlepší :)

Brokarek    Třeba Ellie z Beyond byla pěkná mrška oplývající lecčíms. A krom toho je neodolatelně sladká (protože Ellen Page) .
Dále mě napadá Sylvanas Windrunner.
Brokarekbrokarek13979
    26.8.2014 13:03
Brokarek

Třeba Ellie z Beyond byla pěkná mrška oplývající lecčíms. A krom toho je neodolatelně sladká (protože Ellen Page) .
Dále mě napadá Sylvanas Windrunner.

Cvrnda člen redakce   4x   Moc pěkný článek. Pokud bude nějaké "příště", docela rád bych viděl Yelenu Federovu z Deus Ex: Human Revolution, Frau Engel z Wolfenstein: The New Order (i když na ní není vůbec pěkný pohled, pořád je to významná ženská antihrdinka) a klidně i Gale Revas z Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Je to sice míň známá mrcha, ale pořád mrchaCvrndacvrnda7    26.8.2014 12:21 Cvrnda

Moc pěkný článek. Pokud bude nějaké "příště", docela rád bych viděl Yelenu Federovu z Deus Ex: Human Revolution, Frau Engel z Wolfenstein: The New Order (i když na ní není vůbec pěkný pohled, pořád je to významná ženská antihrdinka) a klidně i Gale Revas z Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Je to sice míň známá mrcha, ale pořád mrcha

relakstronkest    offtopic - demo nhl 15 na ps4 je venku
!
relakstronkestrelakstronkest29921
    26.8.2014 12:06
relakstronkest

offtopic - demo nhl 15 na ps4 je venku
!

RockMax    Co BloodRayne? :)RockMaxrockmax725    23.8.2014 22:53 RockMax

Co BloodRayne? :)

Honzas4400 člen redakce   3x   Dvě slova: Skvělej článek
Jedno jméno: Shaundi
Honzas4400honzas4400274
    23.8.2014 16:47
Honzas4400

Dvě slova: Skvělej článek
Jedno jméno: Shaundi

KAPAi-CZ   5x   Fakt výborný článek a opravdu bych byl rád (a myslím si, že nejen já) , kdyby bylo pokračování. :-) Do příštího dílu bych Ti doporučil např. Monu Sax z Max Payne.KAPAi-CZkapai-cz14144    23.8.2014 10:13 KAPAi-CZ

Fakt výborný článek a opravdu bych byl rád (a myslím si, že nejen já) , kdyby bylo pokračování. :-) Do příštího dílu bych Ti doporučil např. Monu Sax z Max Payne.

Alphonse800    HALF-LIFEBLAZEN: Neboj, všechno bude :-DAlphonse800alphonse8007485    23.8.2014 09:54 Alphonse800

HALF-LIFEBLAZEN: Neboj, všechno bude :-D

HALF-LIFEBLAZEN   5x   Kde je ta Sarah Kerrigan ze Starcraftu? :D Jinak povedený článek ani jsem nevěděl že Lara má Anti-Laru.HALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    23.8.2014 02:03 HALF-LIFEBLAZEN

Kde je ta Sarah Kerrigan ze Starcraftu? :D Jinak povedený článek ani jsem nevěděl že Lara má Anti-Laru.

O autorovi blogu

Alphonse800
Alphonse800
Muž, 26 let, Jesenice (Praha)

↑↑Mám zde svůj blog na Zing.cz - NAVŠTIVTE↑↑

Najdete mě na Steamu:

Najdete mě též na PSN:

Moje PC sestava:

MB   → MSI P55-GD65 socket 1156
GPU → NVIDIA GTX 680 Twin Frozr II 2GB

CPU → Intel Core-i5 750 2.8 GHz přetaktováné 3.6GHz
RAM → 8 GB DDR3 1600 MHz
HDD → OCZ Vertex 3 - 120GB pro OS
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB pro data
Zdroj → Enermax PRO 82+ 625W
Monitor  → Dell UltraSharp U2412M - LED monitor 24"

Založit herní BLOG